Hračka Ferplast barevný tunel pro křečky

Kód: 324694
299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Hračka Ferplast barevný tunel pro křečky, obohatí chovnou klec vašeho kamaráda a zajistí mu nejen zábavu, ale i úkryt pro nerušený odpočinek či spánek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Ferplast barevný tunel pro křečky

Barevný tunel pro křečky obohatí a zatraktivní chovnou klec vašeho mazlíčka a zajistí mu zábavu i úkryt. Je vhodný pro všechny menší hlodavce, jako jsou křečci, myši, pískomilové, apod. Precizní zpracování, syté barvy a neotřelý tvar vytváří z tohoto doplňku ideální volbu, jak ukrátit dlouhou chvilku a navíc poskytnout prostředek k pohybu. Originální design zajistí barevnější klec a rozšíření pohybového prostoru. Jeho předností je snadné čištění. 

  • Podporuje pohyb

  • Zvyšuje welfare zvířat

  • Veselé barvy

  • Vhodné pro všechny druhy menších hlodavců

  • Barva: multibarevná

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.