Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Gimborn interaktivní kost I slaninová 25,4 cm

Kód: 347109
369 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Hračka Gimborn interaktivní kost kombinuje tvrdý nylonový plast a měkký ochucený plast se slaninovou příchutí. Tato kombinace nabídne zábavu na dlouhou dobu pro vašeho psa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn interaktivní kost

 Interaktivní hračka ve tvaru kosti imituje slaninovou vůni a příchuť. Kost obsahuje dva druhy materiálu – tvrdý nylonový plast a měkký ochucený, což stimuluje psa ke hře a kousání kosti, a nepřestane vašeho mazlíčka jen tak bavit. Pes si navíc při hraní masíruje i dásně a posiluje svoji čelist. Kost Gimborn bude pro vašeho psa ideální hračkou, kterou zažene nudu.

  • Interaktivní hračka pro psy.
  • S vůní a příchutí slaniny.
  • Pro pejsky všech velikostí a plemen. 

Materiál: tvrdý nylonový plast a měkký plast

Délka: 25,4 cm

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
P Avatar autora | 31.3.2024
Kost rozhodně není pro všechny typy plemen jak uvádíte. Po 10 minutách kousání hračka ostrá a porušená, akorát by mohla psovi ublížit. Pod pojmem odolná hračka si představují ze vydrží déle než 10 minut.
TH Avatar autora Tereza Hájková (Administrátor) 2.4.2024
Dobrý den, při výběru hračky vždy doporučujeme vybírat materiál dle temperamentu pejska. Pokud váš pejsek rád ničí a "loví" hračky vždy vydrží míň, než například hračky z termoplastické gumy. Můžete vybírat například ze značky Kong - extra strong. Během hry by pejsci též měli být stále pod dozorem.
5
K Avatar autora | 27.3.2023
Super kost pro velké a silné psy
5
MD Avatar autora | 23.5.2022
Jedna z mála hraček, která našemu rotvíkovi vydrží :-)

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.