Hračka Gimborn pískací uzel pro psy 23 cm

Kód: 324170
159 Kč
Skladem (>20 ks)

Bavlněná hračka pro psy, která má dobře uchopitelný tvar, díky čemuž si s vaším pejskem užijete mnoho zábavy. Psům je příjemná do tlamy, člověku se snadno drží. Po stisknutí píská.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn pískací uzel pro psy

Bavlněná hračka pro psy, která má dobře uchopitelný tvar, díky čemuž si se psem užijete mnoho zábavy. Psům je příjemná do tlamy, člověku se snadno drží. Po stisknutí píská. Výborně se hodí pro přetahování se psem i k aportování. Vzhledem k její velikosti je ideální pro malé a středně velké psy.

  • Hračka pro psy vyrobená z bavlny.
  • Příjemný tvar, který se psům snadno a bezpečně uchopuje.
  • S pískátkem.
  • Pro přetahování i k aportování.

Délka: 23 cm

Materiál: textil

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.