Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Gimborn Playstrong z tvrzené gumy 12 cm

Kód: 324176
269 Kč
Skladem (>20 ks)

Pro pořádnou kost by každý pes šel světa kraj. Hračka je určená pro pejsky všech velikostí a plemen. Kost, vyrobená ze speciální tvrzené gumy, je velmi odolná proti okusování, a v porovnání s hračkami z jiných materiálů tak vydrží výrazně déle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn Playstrong z tvrzené gumy 

Bez hraček není zábava. Pro pořádnou kost by každý pes šel světa kraj. Hračka je určená pro pejsky všech velikostí a plemen. Kost, vyrobená ze speciální tvrzené gumy, je velmi odolná proti okusování, a v porovnání s hračkami z jiných materiálů tak vydrží výrazně déle. Dobře se udržuje a čistí. Kost plave, a tak je vhodná i na hraní do vody. 

  • Pro všechny psy.
  • Velmi odolná proti okusování.
  • Dlouhá výdrž.
  • Lehká údržba.
  • Plave. 

Materiál: tvrzená guma

Velikost: 12 cm

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.