Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Gimborn sensory míček malý 5 cm

Kód: 330031
219 Kč
Skladem (>20 ks)

Multifunkční míček, který stimuluje všechny smysly vašeho pejska. Z míčku budou naprosto nadšeni i mazlíčci, které hry s obyčejnými míčky nebaví, protože tenhle míček je vskutku neobyčejný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn sensory míček střední

Gimborn sensory míček je hračka speciálně vyvinutá tak, aby stimulovala všech pět smyslů vašeho psa a tím zaručila, že pejska míček zaujme a hra s ním ho bude dlouho bavit. Míček má nerovný povrch, který stimuluje hmat psa, různé barvy míčku zaujmou psí zrak, cinkání míčku působí na psí sluch, a k tomu má míček výrazné aroma hovězího masa a dokonce i jeho příchuť, což nadchne čichové buňky a jazýček vašeho miláčka. Váš pes bude tento míček prostě milovat.

  • Simuluje všechny smysly.
  • Zaujme na dlouhou dobu.
  • Hovězí aroma i příchuť.

Velikost: 5 cm

Materiál: plast

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Hmotnost: 0.18 kg
Osobní odběr: Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center Otrokovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.