Hračka NYLABONE Extreme Chew Texture Bone Steak&Cheese M

Kód: 341559
269 Kč
Skladem (>20 ks)

Extreme Chew Texture Bone Steak&Cheese jsou navrženy pro psy se silným skusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání. Nabízí lákavou příchuť hovězího se sýrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLABONE Extreme Chew Texture Bone Steak&Cheese M

Extreme Chew Texture Bone Steak&Cheese jsou navrženy pro psy se silným skusem. Pomáhá čistit zuby a redukuje tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání. Řeší problém s agresivním kousáním. Uspokojuje přirozenou potřebu žvýkání. Žvýkací hračku si váš pes brzy oblíbí mimo jiné díky lahodné příchuti hovězího se sýrem.

  • Žvýkací hračka pro psy se silným skusem

  • Silné zuby a pevné dásně

  • Redukce tvorby plaku a zubního kamene

  • Lahodná příchuť hovězího se sýrem

  • Uspokojuje potřebu žvýkání

Velikost: M, 0-16 kg.

Barva: Hnědá.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.