Hračka NYLABONE Extreme Chew Textured Chicken XL

Kód: 341537
419 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Hračka Extreme Chew Textured Chicken navržena pro psy se silným skusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání. S lahodnou příchutí kuřecího masa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLABONE Extreme Chew Textured Chicken XL

Extreme Chew jsou navrženy pro psy se silným skusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku i zubního kamene během žvýkání. Problém s agresivním kousáním řeší tím, že uspokojují přirozenou potřebu žvýkání. Použitý materiál zabezpečuje dlouhou životnost hračky. Váš pes si ji brzy oblíbí mimo jiné díky lahodné příchuti kuřecího masa

  • Silné zuby a pevné dásně
  • Redukce tvorby plaku a zubního kamene
  • Lahodná příchuť kuřecího masa
  • Extra odolné

Velikost: XL, nad 23 kg.

Barva: Bílá.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné hračky pro psy
Hmotnost: 0.227 kg
Barva: bílá
Materiál: nylon
Tvar: kost
Velikost: XL
Osobní odběr: Pet Center Teplice - Albert, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Chomutov Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.