Hračka Nylabone Puppy Teething Dental Chew růžová XS

Kód: 341547
129 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Vyrobeno z inertního měkkého termoplastického polymeru, který uspokojí žvýkací instinkt štěňat a podporuje nedestruktivní žvýkání. Kuřecí chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Nylabone Puppy Teething Dental Chew růžová XS

Podporuje správné kousací návyky štěněte. Zklidňuje dásně. Vyrobeno z inertního měkkého termoplastického polymeru, který uspokojí žvýkací instinkt štěňat a podporuje nedestruktivní žvýkání. Kuřecí chuť.

  • Velikost XS
  • Zklidňuje dásně
  • Kuřecí příchuť
  • Barva: růžová

Rozměr: XS

Materiál: měkký termoplastický polymer

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné hračky pro psy
Hmotnost: 0.039 kg
Barva: růžová
Materiál: nylon
Tvar: kost
Velikost: XS
Osobní odběr: Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Chodov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.