Hračka NYLABONE Puppybone M

Kód: 341543
239 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Puppybone je vyrobeno z inertního měkkého termoplastického polymeru, který uspokojí žvýkací instinkt štěňat a podporuje nedestruktivní žvýkání. Vyniká lahodnou kuřecí chutí, kterou si váš pes oblíbí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLABONE Puppybone M

Podporuje správné kousací návyky štěněte. Jeho předností je, že významně zklidňuje dásně. Vyrobeno z inertního měkkého termoplastického polymeru, který uspokojí žvýkací instinkt štěňat a podporuje nedestruktivní žvýkání. Vyniká lahodnou kuřecí chutí, kterou si váš pes oblíbí.

  • Podporuje správné kousací návyky u štěňat
  • Zklidňuje dásně
  • Vyrobeno z měkkého termoplastického polymeru
  • Lahodná kuřecí příchuť

Velikost: M, 0-16 kg

Příchuť: kuřecí maso

Materiál: termoplastický polymer

Barva: hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.