Hřeben Gimdog na krátkou srst

Kód: 325451
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Odolný kovový hřeben pro všechna plemena psů speciálně vhodný na krátkou srst. Hřeben snadno rozčesává srst a zanechává ji lesklou a hladkou. Kovové hroty velmi efektivně vyčesávají starou srst a masírují pokožku, čímž omezují nadměrné línání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeben Gimdog na krátkou srst

Odolný kovový hřeben pro všechna plemena psů speciálně vhodný na krátkou srst. Hřeben snadno rozčesává srst a zanechává ji lesklou a hladkou. Kovové hroty velmi efektivně vyčesávají starou srst a masírují pokožku, čímž omezují nadměrné línání. Hřeben je obzvláště vhodný na srst, kde běžné kartáče nestačí, a díky hustotě hrotů je efektivním pomocníkem také při boji proti blechám. Kovový hřeben je velmi odolný proti zničení a díky protiskluzové úpravě pohodlný do ruky. Hřeben Gimdog nesmí chybět ve výbavě žádného psího mazlíčka, který si potrpí na upravenou srst. 

  • Speciálně vhodný na krátkou srst.
  • Efektivně vyčesává starou srst a zanechává ji lesklou a hladkou.
  • Omezuje nadměrné línání.
  • Efektivní pomocník při boji proti blechám. 
  • Odolný kovový materiál, protiskluzová rukojeť.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.