Huhubamboo ŇUŇU oboustranný tulipytlík oranžovo-krémový

Kód: 353620
899 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 KS)

Komfortní ŇUŇU tulipytlík od značky Huhubamboo připomíná sice obyčejný vak, ale je skvělým místem na odpočinek, ať už půjde o vaši kočku, vašeho malého pejska, nebo jiného domácího mazlíčka, co hledá příjemný úkryt. Chlupatý tulipytlík, hebký už na první pohled poslouží jako perfektní útočiště pro vašeho mazlíčka. Díky husté kožešině se do něj nezapichují chlupy, ale zároveň je stále měkkým a pohodlným. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo ŇUŇU oboustranný tulipytlík oranžovo-krémový

Komfortní ŇUŇU tulipytlík od značky Huhubamboo připomíná sice obyčejný vak, ale je skvělým místem na odpočinek, ať už půjde o vaši kočku, vašeho malého pejska, nebo jiného domácího mazlíčka, co hledá příjemný úkryt. Chlupatý tulipytlík, hebký už na první pohled poslouží jako perfektní útočiště pro vašeho mazlíčka. Díky husté kožešině se do něj nezapichují chlupy, ale zároveň je stále měkkým a pohodlným. Na vnější stranu tulipytlíku je použita manšestrová látka, kterou lze použít i jako vnitřní stranu pelíšku, takže o vzhledu tulipytlíku můžete rozhodnout vy sami. Ohrnutím okraje vytvoříte tunelový pelíšek, naopak rozložením hřejivou deku či podložku. Pelech je malý a lehce přenosný, takže se hodí jak na doma, tak i na cesty, např. jako dečka do přepravky, ze které pak lehce uděláte pohodlné zázemí. 

  • Vhodný pro kočky a psy menších plemen.
  • Skvělé místo na odpočinek.
  • Malý a lehce přenosný.
  • Měkký a pohodlný úkryt.
  • Jak na doma, tak na cesty.
  • Barva: oranžovo-krémový.

Rozměry: 65 cm x 45 cm

Materiál: manšestr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.