Karlie 3day´s Blocks třídenní krmivo pro rybičky

Kód: 221458
49 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Karlie 3day´s Blocks je lisované krmivo na tři dny pro ryby v akváriích. Po vložení do akvária poskytuje postupně potravu sladkovodním živočichům a zajišťuje tak jejich krmení po delší časový úsek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie 3day´s Blocks - třídenní krmivo pro rybičky

Karlie 3day´s Blocks je lisované krmivo na tři dny pro ryby v akváriích. Po vložení do akvária poskytuje postupně potravu sladkovodním živočichům a zajišťuje tak jejich krmení. Je tak dobrým pomocníkem při vašem odjezdu na prodloužený víkend nebo na dovolenou. Díky postupnému rozpouštění vydrží přibližně tři dny. Vložte krmný blok do akvária před odjezdem na víkend, či na delší dobu mimo domov. Poté se začnou uvolňovat jemné bublinky, které svou vůní lákají ryby ke krmení v době vaší nepřítomnosti. Potrava se z bloku uvolňuje postupně, jen když se ryby krmí, nekalí a neznečišťuje vodu v akváriu.

  • Lisované krmivo
  • Vydrží na tři dny
  • Praktické při vašem odjezdu mimo domov
  • Potrava se z bloku uvolňuje postupně
  • Nekalí a neznečišťuje vodu v akváriu

Velikost balení: 5 bloků. 

Krmný návod: Vložte krmný blok do akvária před odjezdem mimo domov a nechte postupně rozpustit. 

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.036 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: vnitřní, speciální
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Hodonín - Kaufland, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava City, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Čestlice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Teplice - Albert, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Vsetín, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Palác Pardubice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.