Karlie Clicker výchovná pomůcka

Kód: 323281
49 Kč
Skladem (>20 ks)

Výcvik založený na clicknutí - odměně je novým směrem, kterým se v dnešní době ubírá kynologický výcvik. Clicker se dá využít jak při základním výcviku, tak i díky němu lze i starší pejsky na učit novým povelům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie Clicker výchovná pomůcka

Karlie Clicker výchovná pomůcka – kliker, je pomůckou, která psovi označuje pomocí zřetelného zvuku „KLIK“ správné chování psa. Používání klikeru je vhodným a zábavným způsobem výcviku pozitivní motivací. Pomocí klikru naučíte různé povely a správné chování psa např. netahat na vodítku, povely sednout, lehnout, k noze, přines atd. Lehkou formou zřetelně označíte požadované chování psa a tím ho posilujete.

  • Kliker – výchovná pomůcka
  • Vhodná při výcviku a trénování psů
  • Označuje zvukem klik správné chování psa
  • Vhodné pro všechny psy

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky pro psy
Hmotnost: 0.029 kg
Druh: různé
Osobní odběr: Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.