Karlie přepravka pro hlodavce plastová

Kód: 218969
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plastová přepravka pro malá zvířata jako jsou drobní hlodavci a plazi. Má otvíratelné průhledné víko a rozměry 35 x 25 x 22 cm, praktická a dobře omyvatelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie přepravka pro hlodavce plastová

Karlie plastová přepravka určená pro transport malých zvířat jako jsou drobní hlodavci a plazi. Má otvíratelné průhledné víko. Praktická a dobře omyvatelná přepravka pro vaše zvířátko, vhodná k transportu k veterináři nebo na cesty.

  • Přepravka pro transport malých zvířat
  • Otvíratelné průhledné víko
  • Vhodná pro transport

Materiál: plast

Rozměry: 35 x 25 x 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.