Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Karlie přepravka pro hlodavce plastová

Kód: 218968
329 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Malá plastová přepravka od firmy Karlie je určena drobným hlodavcům a plazům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie přepravka pro hlodavce plastová

Karlie plastová přepravka má průhledné víko, které lze otevřít. Materiál je pevný a zdravotně nezávadný plast, který se snadno udržuje v čistotě. Praktická a dobře omyvatelná přepravka pro vaše zvířátko je vhodná k transportu k veterináři nebo na cesty.

  • Přepravka od Karlie je určena drobným hlodavcům a plazům
  • Otvíratelné průhledné víko
  • Rozměry přepravky 25x19x18 cm
  • Vhodná pro transport

Materiál: plast

Rozměry: 25 x 19 x 18 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece, přepravky pro hlodavce
Hmotnost: 0.361 kg
Druh hlodavce: morče, křeček, činčila, myš, potkan, osmák
Typ: přepravka
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice Géčko, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava City, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Lužiny, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Uherský Brod, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.