Karlie supermyš s katnipem 3ks

Kód: 218933
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plstěné myšky od firmy Karlie voní šantou, kočičí mátou, neodolatelnou vábničkou pro každou kočku. Žlutá, modrá a červená myška mají barevná peříčka místo ocásku a černé fousky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie supermyš s katnipem 3ks

Žlutá, modrá a červená myška povedou kočku k soustředění i k pronásledování, prostě k zábavě. Kočka si mnohokrát s chutí zacvičí a protáhne se a myšky ani muk.

  • Tři plstěné myšky od Karlie
  • Ve třech barvách
  • Vonící šantou, mátou kočičí
  • Probouzejí přirozené pudy šelmy
  • Nezlobí ani nenudí
  • Každá myška i s ocáskem měří jen 6 cm
  • 3 myšky v balení

Materiál: plsť, šanta kočičí

Rozměry: 3 x 6 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.