Karlie tvarovací bidlo pro ptáky 75 cm

Kód: 223432
259 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Bavlněné bidlo pro ptáky s možností vytvarování. Barevné, pevné, neodolatelné. Vašeho papouška bude nesmírně bavit po něm šplhat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie tvarovací bidlo pro ptáky

Bavlněné bidlo pro ptáky zejména pak pro papoušky. Výhodou tohoto bidýlka je možnost libovolného vytvarování. Krásně barevné, zároveň pevné a hlavně naprosto neodolatelné. Vašeho papouška bude nesmírně bavit po něm šplhat, trávit čas, čistit si peří anebo třeba jen tak pospávat. Jednoduše jej zavěste do klece a připravte se na veselé divadlo s vaším papouškem.

  • Pestrobarevné bidlo pro exotické ptáky
  • Možnost úpravy tvaru díky flexibilitě
  • Odolný materiál
  • Vhodné i pro šplhající hlodavce a veverky

Rozměry: 75 × 3 cm

Barva: mnohobarevná

Materiál: textil

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JA Avatar autora | 24.8.2022
Za mě nevím, ale papouch je spokojen.

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.