Karlie WC lopatka hrubá

Kód: 220723
59 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Lopatka určená k odstranění kočičího trusu a hrudek steliva z kočičí toalety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie WC lopatka hrubá

Pomocí hrubé lopatky lze snadno z kočičí toalety vybrat trus a hrudky použitého steliva, zatímco nepoužité stelivo propadá skrz lopatku zpátky do toalety a je znovu použitelné. I drobná pomůcka usnadní péči o vašeho mazlíčka a ušetří čas, který můžete trávit spolu. Lopatka je plastová v různých veselých barvách. 

  • Snadné použití
  • Různé barvy

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.