Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Kartáč Gimdog měkký XL

Kód: 325442
269 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Měkký kartáč XL pro psy se středně dlouhou nebo dlouhou srstí s podsadou (kolie, husky, špic a další). Kartáč efektivně rozčesává zacuchanou srst a uvolňuje vylínalou srst, zároveň však nevytrhává podsadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáč Gimdog měkký  

Měkký kartáč XL pro psy je určený pro všechny psy se středně dlouhou nebo dlouhou srstí s podsadou (kolie, husky, špic a další). Kartáč efektivně rozčesává zacuchanou srst a uvolňuje vylínalou srst, zároveň však nevytrhává podsadu. Praktické madlo se pohodlně drží a usnadní vám tak péči o vašeho psího mazlíčka. Díky kartáči Gimdog bude srst vašeho pejska krásně lesklá a provzdušněná. 

  • Masíruje pokožku.
  • Efektivně rozčesává zacuchanou srst.
  • Uvolňuje vylínalou srst.
  • Nevytrhává podsadu.
  • Nechává srst lesklou a provzdušněnou.

Velikost: XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.