Kiltix antiparazitický obojek 53 cm

Kód: 319358
649 Kč
Skladem (>5 ks)

Kiltix antiparazitní obojek 53 cm je přípravkem proti blechám a klíšťatům, který navíc zamezuje rozmnožování samiček klíšťat. Jeho účinek trvá až 7 měsíců. Vhodný pro všechny psy od věku 3 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kiltix antiparazitický obojek 53 cm

Obojek Kiltix je skvělým přípravkem proti klíšťatům a blechám s délkou účinku až 7 měsíců. Obojek obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům

Účinnost obojku je 7 měsíců, můžete s ním tedy počítat celou sezonu. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů a zároveň štěňat od 3 měsíců věku

Obojek je určen ke stálému nošení. Je dobré omezit mytí šamponem a zároveň před každým koupáním obojek sundat, aby se nesnížila jeho účinnost. Obojek je toxický pro vodní organismy. Nevhodné pro domácnosti s batolaty a pro spaní s majitelem v posteli. 

  • Je účinný proti nejčastějším druhům klíšťat a blech
  • Je vhodný i pro štěňata od 3 měsíců věku
  • Je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední i velká
  • Je vhodný pro krátkosrsté a dlouhosrsté psy
  • 3 velikosti obojku: 38, 53 a 70 cm
  • Není zcela bez zápachu

 

Způsob podání

Obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku.

Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty (cca 5 cm). Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje jak při pohybu, tak v klidu.

Po nasazení je obojek účinný proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců.


 

Obojek Kiltix obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty. Protože trvá přibližně 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nechávat obojek na psovi stále.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické obojky pro psy
Hmotnost: 0.06 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti klíšťatům, proti blechám
Velikost psa: střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kiltix je značka antiparazitních obojků, které vyrábí prověřený výrobce Bayer. Složky obsažené v obojcích účinně bojují proti klíšťatům, blechám a všem jejich vývojovým stádiím.

Chcete svého psího mazlíčka uchránit před nepříjemnostmi s blechami, klíšťaty a jinými parazity? Veškerým starostem můžete předejít jednoduše tím, že svému pejskovi koupíte antiparazitní obojek Kiltix.

Účinek se projeví už 24 hodin po nasazení a vydrží Vám celou klíšťovou sezónu – až 7 měsíců. Obojek je napuštěný látkami propoxur a flumethrin, které vzájemným působením účinně bojují proti parazitům a všem jejich vývojovým stádiím. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost u samiček klíšťat, díky čemuž snižuje výskyt klíšťat v prostředí, kde se pes pohybuje.