KONG Classic hračka gumový granát L

Kód: 354080
339 Kč
Skladem (>20 KS)

KONG Classic je zlatým standardem mezi hračkami pro psy a již více než čtyřicet let je základem pro psy po celém světě. Jedinečné složení hračky KONG Classic z přírodního červeného kaučuku, která nabízí zábavu a pomáhá uspokojovat instinktivní potřeby psů. Mimořádně odolná hračka s nepravidelným odrazem, který je ideální pro psy, kteří rádi žvýkají nebo si hrají.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONG Classic hračka gumový granát L

Mimořádně odolná hračka s nepravidelným odrazem, který je ideální pro psy, kteří rádi žvýkají nebo si hrají. Chcete prodloužit dobu hraní? Nezapomeňte ho naplnit lákavými kousky granulí nebo naplnit KONG pastou. Nabízí obohacení tím, že pomáhá uspokojovat instinktivní potřeby psů. Odolná guma KONG umožňuje měkčí a bezpečnější chytání při aportování. Podporuje zdravý pohyb a instinkt ke hře. Účinná výcviková hračka, která může pomoct při mnohých nežádoucích chování, jako je kousání věcí, nábytku, strach z odloučení, adaptace na nové prostředí nebo zabránění nudě. 

  • Vhodné pro psy o hmotnosti od 13 do 30 kg
  • Mentálně stimulující hračka
  • Nepředvídatelný odraz hračky při aportování
  • Velikost L
  • Barva: červená

Materiál: odolná guma – přírodní kaučuk

Rozměry: 10 cm x 6,5 cm

Upozornění: Hračka není určena ke žvýkání. Hračka je určena k použití pod dozorem. Poškozenou hračku zvířeti odeberte. Není hračka pro děti. Určeno pouze pro psy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: