Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Krmivo Natural Aquatic Turtle Food pro vodní želvy – růstové

Kód: 323651
129 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Krmivo číslo 1 pro vodní želvy. K dispozici ve 3 velikostech pelet a úrovních obsahu proteinů (líhnutí, růst a udržovací). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo Natural Aquatic Turtle Food pro vodní želvy – růstové

Každé z nich bylo vědecky vyvinuto tak, aby naplňovalo požadavky na výživu vodních želv v každém stádiu jejich života. Líhnoucí formule má vyšší obsah proteinů pro přizpůsobení rychlému tempu růstu mláďat vodních žel. Růstová a udržovací formule jsou přizpůsobené požadavkům dalšího růstu a udržování zdraví dospělým želvám. Pelety plovou na hladině, takže je pro želvy jednoduší je chytat, protože vodní želvy upřednostňují jíst na hladině, pro lepší lokaci jejich potravy.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro vodní želvy
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví

Velikost balení: 52,4 g

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.