Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Kryt Naturalistic terárium 12´´

Kód: 323587
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
999 Kč
Skladem (>20 ks)

Kryt Naturalistic terárium (30 cm) obsahuje vstavěný reflektor a zásuvku pro výhřevné nebo UVB osvětlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt Naturalistic terárium 12´´

Tento kryt sedí na všechny 30 cm široká terária Naturalistic terárium (Zoo Med produkty číslo # NT-1 nebo NT-2). UVB: Používejte se Zoo Med Reptisun® 5.0 UVB Compact zářivkou pro UVB a UVA světlo. Denní teplo: Používejte se Zoo Med denní Daylight Blue Reptile žárovkou (do 60 wattů).  24hodinové teplo: Používejte se Zoo Med noční Nightlight Red Reptile žárovkou (do 60 wattů).

  • Kompaktní s terárii o šířce 30 cm
  • Použití pro UVB, denní světlo  a 24hodinové teplo

Velikost: 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.