Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Lampa Mini Combo Deep Dome 2 × 100 W

Kód: 323604
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
1 399 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Dvě lampy v jednom pro maximální pohodlí! Dvojí lampa umožňuje mít v jednom výhřevnou žárovku nebo UV osvětlení 100 W PowerSun a v druhém noční výhřevné osvětlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lampa Mini Combo Deep Dome 2 × 100 W

Mini lampa Combo Deep je určena pro terária, dvě lampy v jednom umožňují  maximální pohodlí! Lampa umožňuje umístění  výhřevné žárovky nebo UV osvětlení 100 W PowerSun a v druhé objímce noční výhřevné osvětlení. Leštěná hliníková kupole zvyšuje světelný a UV výkon až o 30 %. Dvě keramické zásuvky pro použití na žárovky až do 100 wattů (každá zásuvka). Hluboká kupole přesahuje žárovku, a tím zabraňuje trčení žárovky ven.

  • Denní i noční osvětlení s výhřevem
  • Maximální uživatelské pohodlí

Sada obsahuje : Hliníková kopule, 2 keramické objímky.

Výkon: 2 x 100 W.

Návod na použití: Používejte se stojanem Zoo Med Reptile Lamp Stand (LF-20) pro maximální bezpečnost. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.