Lishinu výměnný kryt oranžový

Kód: 342079
299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Každé vodítko Lishinu má výměnné kryty, které můžete kdykoliv snadno a rychle vyměnit a vodítko tak přizpůsobit vaší aktuální náladě, barvě obojku nebo outfitu. Díky více dostupným barvám si můžete vytvořit vaši sbírku výměnných krytů a ukázat, že vy i váš pes máte styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lishinu výměnný kryt oranžový

Každé vodítko Lishinu má výměnné kryty, které můžete kdykoliv snadno a rychle vyměnit a vodítko tak přizpůsobit vaší aktuální náladě, barvě obojku nebo outfitu. Díky více dostupným barvám si můžete vytvořit vaši sbírku výměnných krytů a ukázat, že vy i váš pes máte styl. Lishinu výměnné kryty na vodítko patří mezi originální příslušenství k vodítkům Lishinu. Vyrobeny jsou z pevného a odolného plastu, který je zárukou dlouhé výdrže. 

  • snadná a rychlá výměna
  • více dostupných barev
  • originální příslušenství k vodítkům Lishinu
  • pevný a odolný plast

Materiál: plast

Rozměry: 7 cm 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky, vodítka, postroje a náhubky
Hmotnost: 0.27 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lishinu patentovaný automatický uzamykací mechanismus zajišťuje bezpečnost vašeho psa a celkový design Lishinu poskytuje maximálně snadné použití.

Vyrobeno ze silných a odolných plastů používaných v automobilovém průmyslu, Lishinu odolává každodennímu opotřebení a prodlužuje tak extra dlouhou životnost Lishinu. Celý uzamykací mechanismus je vyřezán laserem z vysoce kvalitních kovových plátů. Použití kompaktních a lehkých materiálů vytváří svěží vzhled a maximální uživatelský požitek.