Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

M-Pets Brainy Games interaktivní hračka Copernic L2

Kód: 353116
399 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 KS)

Řada M-Pets Brainy Games nabízí nový zábavný a chutný způsob, jak otestovat IQ vašeho psa a trénovat ho. Hry mají různé úrovně obtížnosti, od snadné po expertní, a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, velikosti a plemena psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M-Pets Brainy Games interaktivní hračka Copernic L2

Řada M-Pets Brainy Games nabízí nový zábavný a chutný způsob, jak otestovat IQ vašeho psa a trénovat ho. Hry mají různé úrovně obtížnosti, od snadné po expertní, a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, velikosti a plemena psů. Pomocí těchto vzdělávacích her procvičíte mozek svého mazlíčka, pomůžete mu zlepšit instinkty a vytrénujete jeho čich. Zpestřete čas jídla tím, že do hry ukryjete jídlo a necháte psa, aby pomocí čenichu nebo tlapky pohyboval posuvníky. Každý design má jedinečné mechanismy kombinující různé otvory a pohyblivé přihrádky, které vyžadují duševní a fyzickou obratnost k překonání výzev a odhalení skrytých odměn, jako je krmivo nebo pochoutky. Střední úroveň hry. Váš mazlíček se musí naučit pohybovat po jednom tvaru, aby získal jídlo nebo svačinu. Obsahuje 10 jamek a 18 pohyblivých skluzavek. 

  • Interaktivní hračka pro psy
  • Pro všechny věkové kategorie a plemena psů
  • Na procvičení mozku
  • Pomáhá zlepšit instinkty
  • Vytrénuje čich pejska

Rozměry: 25 cm x 25 cm x 3 cm

Upozornění: Dbejte na to, aby vaše zvíře nesnědlo žádnou část hračky, mohlo by to mít nepříjemné následky. Není hračka pro děti. Určeno pouze pro psy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 5.12.2023
Ještě nevím, je to vánoční dárek