Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

M-Pets Coto bavlněná hračka pešek, šedý 34cm

Kód: 354016
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 KS)

Hračky M-Pets Coto jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní bavlny, což zaručuje odolnost hraček a zároveň šetrnost k přírodě. Materiál je bezpečný, netoxický a téměř nezničitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M-Pets Coto bavlněná hračka pešek, šedý 34 cm

Hračky M-Pets Coto jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní bavlny, což zaručuje odolnost hraček a zároveň šetrnost k přírodě. Materiál je bezpečný, netoxický a téměř nezničitelný. Hračky z bavlny jsou vynikající pro aportování i přetahování. Pomáhají podporovat dobré zdraví, díky žvýkáním se psům čistí zuby a zlepšují duševní vývoj, čímž zabraňují pocitu osamělosti, stresu nebo nízké energie. Jsou skvělé pro psy všech věkových kategorií.

  • hračka pro psy všech věkových kategorií
  • bezpečná, netoxická a téměř nezničitelná
  • pro aportování i přetahování
  • čistí zuby a zlepšuje duševní vývoj

Rozměry: 34 cm x 5 cm x 5 cm

Materiál: přírodní bavlna

Barva: šedá

Upozornění: Dbejte na to, aby vaše zvíře nesnědlo žádnou část hračky, mohlo by to mít nepříjemné následky. Není hračka pro děti. Určeno pouze pro psy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: