Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Malaysian Fern – Přírodní keřová rostlina L

Kód: 323678
299 Kč
Skladem (>20 ks)

Umělá rostlina do terárií a akvárií. Velikost 56 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malaysian Fern – Přírodní keřová rostlina 

Umělá rostlina, která věrně imituje přírodní keřík. Umělé rostliny jsou téměř nezbytným doplňkem většiny terárií a akvárií. Nejenže prostor esteticky doplňují a vytvářejí dojem přirozeného prostředí, ale především slouží obyvatelům terárií a akvárií jako úkryt, místo k odpočinku a členění prostoru. Umělé rostliny mají oproti živým tu výhodu, že je o ně mnohem snazší péče a nemění svůj vzhled. 

  • Dekorace akvárií a terárií
  • Estetická funkce
  • Úkryt a místo k odpočinku
  • Snadná údržba

Rozměry: 56 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.