Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Malaysian Fern – Přírodní keřová rostlina S

Kód: 323660
149 Kč
Skladem (>20 ks)

Přírodní keřové rostliny poskytující úkryt a místo odpočinku pro všechny druhy plazů a obojživelníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malaysian Fern – Přírodní keřová rostlina S

K nerozpoznání od přírodní keřové rostliny,  poskytuje úkryt a místo odpočinku pro všechny druhy plazů a obojživelníků. Vytvořte si vlastní džungli. Váš plaz nepozná rozdíl. Slouží také jako dekorativní doplněk do akvária či terária.

  • Ideální do akvárií či terárií
  • Poskytuje úkryt a odpočinek plazům a obojživelníkům

Velikost: 36 - 56 cm.

Barva: Zelená.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.