Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Náhubek plastový č. 4/2 s kůží

Kód: 210957
309 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plastový náhubek s koženým řemínkem od firmy Gimborn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhubek plastový č. 4/2 s kůží

Plastový náhubek od Gimborn drží tvar. Pejsek si brzy ujasní, že bude lépe nebránit se a přijmout omezení. Kožený řemínek se naopak postará, aby náhubek obtěžoval co nejméně. Upínací koženkový řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku a doplněn kovovou sponou pro regulaci délky. Náhubek má typizovaný tvar a velikost, nemusí vyhovovat úplně každému psovi. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat uschnout.

  • Plastový náhubek velikosti 4,2
  • Kožený řemínek přidržuje náhubek na hlavě psa
  • Hmotnost 0,23 kg

Materiál: plast 

Rozměry: Obvod krku: 30 cm; Obvod čenichu: 25 cm

Velikost náhubku se správně zjistí změřením:

Šířka náhubku - měla by být o 1 – 2 cm větší než šířka kořene čenichu /lícních kostí/

Hloubka náhubku - měla by být měřena od zadní hrany nánosníku k přední hraně náhubku

Výška náhubku- měla by odpovídat maximálnímu rozevření psí tlamy při štěkání. A zároveň umožňuje psovi v horkém počasí dobře dýchat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.