Náhubek plastový č. 6/2 s kůží

Kód: 210959
339 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plastový náhubek Gimborn je určený pro středně velká a velká plemena psů. Náhubek tvoří mřížka, která pejskovi umožní pohodlné pití a dýchání. Díky použitému plastu je velmi lehký a psa tudíž nebude obtěžovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Náhubek plastový č. 6/2 s kůží

Plastový náhubek Gimborn je určený pro středně velká a velká plemena psů. Náhubek tvoří mřížka, která pejskovi umožní pohodlné pití a dýchání. Díky použitému plastu je velmi lehký a psa tudíž nebude obtěžovat. Snadno se udržuje a čistí. Náhubek by měl být nepostradatelnou součástí výbavy každého majitele psa, i když patří k mírnému plemenu.

  • Plastový náhubek č. 6/2 pro středně velká a velká plemena psů.
  • Obvod čumáku psa do 8,5 cm.
  • Náhubek tvoří mřížka pro snadné pití a dýchání.
  • Upínací popruh z kůže.
  • Barva béžová.

Velikost: upínací popruh 0,56 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.