Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Náhubek plastový černý číslo 6

Kód: 223868
329 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Psí náhubek č. 6 s polstrováním v oblasti nosu je vhodný pro německého ovčáka a podobně velká plemena. Náhubek tvoří mřížka, která pejskovi umožní pohodlné pití a dýchání. Snadno se nasazuje a sundává, nylonový krční pásek lze nastavit na nejvhodnější délku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhubek plastový černý č. 6

Psí náhubek č. 6 s polstrováním v oblasti nosu je vhodný pro německého ovčáka a podobně velká plemena. Náhubek tvoří mřížka, která pejskovi umožní pohodlné pití a dýchání. Snadno se nasazuje a sundává, nylonový krční pásek lze nastavit na nejvhodnější délku. Díky použitému plastu je velmi lehký a psa tudíž nebude obtěžovat. Snadno se udržuje a čistí, v zimě nenamrzá. Náhubek by měl být nepostradatelnou součástí výbavy každého majitele psa, i když patří k mírnému plemenu.

  • Psí náhubek pro obvod 31 cm.
  • Pro německého ovčáka a podobně velké psy.
  • Polstrování v oblasti nosu.
  • Nylonový krční pásek je snadno nastavitelný.
  • Odlehčený plast v mrazu nenamrzá.

Velikost: č. 6

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.