Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Náhubek plastový černý číslo 8

Kód: 223870
369 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Psí náhubek č. 8 s polstrováním v oblasti nosu je vhodný pro psy s obvodem čumáku 29 cm. Náhubek tvoří mřížka, která pejskovi umožní pohodlné pití a dýchání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhubek plastový černý č. 8

Psí náhubek č. 8 s polstrováním v oblasti nosu je vhodný pro psy s obvodem čumáku 29 cm. Náhubek tvoří mřížka, která pejskovi umožní pohodlné pití a dýchání. Snadno se nasazuje a sundává, nylonový krční pásek lze nastavit na nejvhodnější délku. Díky použitému plastu je velmi lehký a psa tudíž nebude obtěžovat. Snadno se udržuje a čistí, v zimě nenamrzá. Náhubek by měl být nepostradatelnou součástí výbavy každého majitele psa, i když patří k mírnému plemenu.

  • Psí náhubek pro obvod čumáku 29 cm.
  • Obvod kolem krku 57 cm.
  • Polstrování v oblasti nosu.
  • Nylonový krční pásek je snadno nastavitelný.
  • Odlehčený plast v mrazu nenamrzá.

Velikost: č. 8

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhubky pro psy
Hmotnost: 0.095 kg
Materiál: plast
Velikost: L
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Brno Slatina, Pet Center Brno Žabovřesky, Pet Center České Budějovice Čtyři dvory, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Holešov Tesco, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Litvínov, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Haná, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Uherský Brod, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Vsetín, Pet Center Zlín Billa, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.