Newa akvarijní filtr Micro-Jet 40

Kód: 100126
549 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Díky filtru Newa Micro-Jet 40 se špinavého akvária nemusíte obávat. Znečištěnou vodu důkladně přefiltruje díky dvojímu filtrování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa akvarijní filtr Micro-Jet 40

Akvarijní filtr je nepostradatelnou součástí všech akvárií. Chod filtru Micro-Jet 40 zajišťuje stále čistou a průzračnou vodu. Zachycuje veškeré nečistoty. Akvarijní filtr s biologickou i mechanickou filtrační částí

  • Nastavitelný průtok
  • Funkce provzdušňování 
  • Vyměnitelné filtrační patrony
  • Funguje dobře v jakékoliv poloze

Technické parametry: 

Výkon: 6 W.

Průtok: 120-320 l/h.

Určeno pro akvária: objem 40 l.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.1.2022
Nejhorší filtr ever ! Hlučný jako kralva na řetazu. Vrácen na reklamaci, prej je motorek v pořádkua rozbil jsem si ho sám ???????????? doma zkusím v kýblu a motorek zase rachotí jak studený diesel. Vřele tenhle produkt nedoporučuji a obchod taky ne.

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.