Akvarijní kompresor Newa Air NW 2

Kód: 214240
529 Kč
Skladem (>20 ks)

Akvarijní kompresor Newa Air NW 2 zajišťuje v akváriu nezbytné vzduchování, které je nezbytné tam, kde je mnoho ryb a málo rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvarijní kompresor Newa Air NW 2

Akvarijní kompresor Newa Air NW 2 zajišťuje v akváriu nezbytné vzduchování, které je nezbytné tam, kde je mnoho ryb a málo rostlin. Naopak akvárium, kde je zasazeno dostatek rostlin není z důvodu fotosyntézy nutné vzduchovat přes den, postačí vzduchování přes noc. Soušástí je také vzduchovací hadička i kamínek.

  • Zajišťuje nezbytné vzduchování
  • Obsahuje také vzduchovací hadičku a kamínek

Technické parametry: 

Výkon: 2W.

Průtok: 110 l/h.

Velikost akvária: 40-100 l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.