Newa akvarijní kompresor Newa Air NW 3

Kód: 214241
669 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Akvarijní kompresor Newa Air NW 3 lze snadno obsluhovat a zajistí stabilní přísun kyslíku a neustálý pohyb vody. Kompresor je vhodný pro akvária o objemu 100-160 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa akvarijní kompresor New Air NW 3

Akvarijní kompresor zajišťuje vzduchování v akváriu, což zajišťuje stabilní přísun kyslíku a neustálý pohyb vody. Kompresor obsahuje také vzduchovací hadičku i kamínek. Kompresor NW 3 se vyznačuje vysokým výkonem, nízkou spotřebou energie a nízkou údržbou. U modelu NW3 lze nastavit průtok. 

  • Obsahuje vzduchovací hadičku i kamínek
  • Dlouhá životnost

Technické parametry:

Výkon: 3,5 W.

Průtok: 200 l/h.

Určení: pro 100-160 l akvária.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresory pro akvária
Druh: komporesor
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.