Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Newa čerpadlo MAXI-JET 250 375l/h/4,5 W

Kód: 100080
569 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Ponorné víceúčelové čerpadlo Newa  MAXI-JET má vysoký výkon s nízkou spotřebou energie 375 l/h/4,5 W. Může být použit externě mimo akvárium nebo ponořený ve vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Čerpadlo MAXI-JET 250

Ponorné víceúčelové čerpadlo Newa  MAXI-JET má vysoký výkon s nízkou spotřebou energie 375 l/h/4,5 W. Může být použit externě mimo akvárium nebo ponořený ve vodě. Čerpadlo má vodotěsný otočný výstup vody a je velice tichý, univerzální a nenáročný na údržbu. Chráněný motor se čerpadlu nepřehřívá.

  • Ponorné víceúčelové čerpadlo
  • Vysoký výkon a nízká spotřeba - 375 l/h/4,5 W
  • Vodotěsný výstup vody
  • Motor se nepřehřívá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.