Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Newa Čerpadlo MAXI-JET 500, 490 l/h/ , 6 W

Kód: 100081
629 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Akvarijní pumpa s výkonem 6 W a průtokem 490-500 l/h. Čerpadlo se vyznačuje tichým chodem a takřka bezúdržbovým provozem. Motor má vlastní ochranu proti přehřátí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Čerpadlo MAXI-JET 500, 490 l/h/,  6 W

Akvarijní pumpa s výkonem 6 W a průtokem 490-500 l/h. Čerpadlo se vyznačuje tichým chodem a takřka bezúdržbovým provozem. Motor má vlastní ochranu proti přehřátí. Nízká spotřeba energie. Možnost regulace výkonu. Možnost použí jako ponorné, nebo mimo nádrž.

  • Nízká spotřeba energie.
  • Možnost regulace výkonu.

Technické parametry: 

Výkon: 6 W.

Průtok: 490-500 l/h.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.