Newa Čerpadlo MAXI-JET 1000, 1000 l/h/, 14 W

Kód: 100083
Doprava zdarma
Značka: Newa
879 Kč
Skladem (>20 ks)

Akvarijní pumpa s výkonem 14 W a průtokem 1000 l/h. Čerpadlo se vyznačuje tichým chodem a takřka bezúdržbovým provozem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Čerpadlo MAXI-JET 1000, 1000 l/h/, 14 W

Akvarijní pumpa s výkonem 14 W a průtokem 1000 l/h. Čerpadlo se vyznačuje tichým chodem a takřka bezúdržbovým provozem. Motor má vlastní ochranu proti přehřátí. Nízká spotřeba energie. Možnost regulace výkonu. Možnost použí jako ponorné, nebo mimo nádrž.

  • Nízká spotřeba energie.
  • Možnost regulace výkonu.
  • Ochrana proti přehřátí

Technické parametry: 

Výkon: 14 W.

Průtok: 1000 l/h.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.