Newa Čerpadlo MINI-JET MN 404, 70-400 l, 4,8 W

Kód: 100088
469 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Newa Čerpadlo MINI-JET MN 404, 70-400 l,  4,8 W je miniaturní co se týče velikosti, avšak velice výkonná ponorná pumpa. Multiúčelová pumpa udrží vaše akvárium v čistotě a bez problému za současného velmi ekonomického režimu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Čerpadlo MINI-JET MN 404, 70-400 l, 4,8 W

Výkonná ekonomická mini-pumpa, sloužící k přečerpávání vody při čištění akvária. Její předností je plynulý tichý provoz. Jedná se o bezúdržbové zařízení pro všechna akvária o objemu mezi 70 až 400 l. Ponorná pumpa má skvělý výkon 4,8 W a vyznačuje se ergonomickým tvarem. Minimalistická pumpa je ideálním pomocníkem jakéhokoliv akvaristy. 

  • Ergonomický tvar
  • Nízká spotřeba elektrické energie

Technické parametry:

Výkon: 4,8 W.

 Velikost: Pro akvária o objemu 70-400 l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.