Newa Duetto DJ 150 akvarijní filtr vnitřní

Kód: 215800
929 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Filtr Newa Duetto DJ 150 se postará o křišťálově čistou a nezávadnou vodu ve vašem akváriu. Díky třístupňové filtraci, kdy každá z nich má jinou funkci bude voda krásně čirá a čistá. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Duetto DJ 150 akvarijní filtr vnitřní

Vnitřní akvarijní filtr obsahující biologické i mechanické filtrační mediumMechanická část odfiltruje největší nečistoty. Naopak biologická část se postará o bakterie a o to, aby škodlivé látky byly odbourány biologickým způsobem. Třetí chemická část filtru udržuje vodu čistou a odstraňuje z ní škodlivé látky pro lepší a zdravější chov ryb. Tyto tři stupně společně zajišťují dokonalý ekosystém pro vaše akvárium. Údržba je velmi snadná a jednoduchá. Filtr je navíc doplněn o funkci provzdušňování. Motor je chráněn a tak nedochází k jeho přehřívání. Typickým rysem pro tento filtr je tichý chod a snadné použití

  • Motor se nepřehřívá
  • Zajištění dokonalého prostředí

Technické parametry: 

Průtok: 200-500 l/h.

Výkon: 5 W.

Velikost akvária: Do  objemu 100 litrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace pro akvária
Hmotnost: 0.55 kg
Druh: vnitřní filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.