Newa Eco-Therm akvarijní topítko 200 W

Kód: 220932
599 Kč
Skladem (>20 ks)

Kvalitní topítko s termostatem je nedílnou součástí všech akvárií. Newa Eco-Therm zajistí rybám požadovanou teplotu, při které se jim bude nejlépe dařit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Eco-Therm akvarijní topítko 200 W

Akvarijní topení s termostatem se postará o správnou teplotu ve vašem akváriu. při které se bude vašim rybám nejlépe dařit. Teplota vody má totiž zásadní vliv na zdraví a rozmnožování se všech živočichů v akváriu. Eco-Therm je tou správnou volbou, jak své ryby udržet v nejlepší kondici. Skleněné pouzdro je odolné proti nárazu a křemenná trubice je odolná vůči tepelným šokům. Newa Eco-Therm je speciálně navržený tak, aby obstál také v prostředí mořských akvárií. Rovněž je ideální také pro sladkovodní akvária

Hlavní výhody Newa Eco-Therm: 

  • Nízká spotřeba energie
  • Vhodný pro akvária se sladkou i slanou vodou
  • Dlouhá životnost

Výkon: 200 W.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.