Newa vnitřní filtr Duetto Cobra Mini

Kód: 305995
479 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Mnohostranně využitelný filtr, vhodný jak pro akvária, tak pro terária i paludária. Jediný filtr s třístupňovým filtrováním. Vhodný je pro menší akvária o objemu 10 až 35 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa vnitřní filtr Duetto Cobra Mini

Vnitřní filtr, který je vzhledem ke své malé velikosti a mnohostrannému využití vhodný pro akvária, tak i pro terária. Cobra MINI filtr pracuje již při hloubce vody 3 cm a můžete ho použít při nižší hladině vody například v paludáriích. Vhodný pro menší akvária o objemu 10 – 35 l.

  • Vhodný pro menší akvária, terária a paludária
  • Výkon 2,6 W
  • Filtrace 80 - 190 l/hod.
  • Pro objem akvária 10-35 l

 

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
PH Avatar autora | 18.4.2023
zatím spokojen, jen je potřeba dokoupit boční filtrační molitan ( není součástí balení ale není nutností )

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.