Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Ostrov pro želvy Turtle Dock M

Kód: 323690
659 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plovoucí ostrůvek do terárií pro vodní želvy, žáby, kraby a další druhý terarijních zvířat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostrov pro želvy Turtle Dock 

Plovoucí ostrůvek do terárií pro různé drobné živočichy, kteří střídají pobyt ve vodě a na souši, jako jsou vodní želvy, obojživelníci, krabi a další. Ostrůvek je pohyblivě připevněný ke stěně terária a plynule přizpůsobuje svou výšku hladině vody. Ostrůvek z části zasahuje pod vodu tak, aby se něj zvířatům snadno z vody lezlo. Unikátní ostrůvek navíc doplní vaše terárium i po estetické stránce.

  • Pro vodní želvy, obojživelníky a další
  • Plynule se přizpůsobuje hladině vody
  • Snadný přístup z vody
  • Nezávadný pro vodní prostředí

 Velikost: M (18 x 40 cm)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.