Osvěžovač WC baby powder 700 g

Kód: 330082
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Vynikající a velmi kvalitní WC deodorant Deo Fresh pro kočky je určený speciálně pro kočičí toalety. Při kontaktu s kočičími exkrementy aktivuje deodorační látky a tím svou vůní účinně eliminuje typický zápach kočičích toalet. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžovač WC baby powder 700 g

Parfémovací pudr do kočičích záchodů a steliv, který při kontaktu s kočičími exkrementy aktivuje deodorační látky a tím svou vůní účinně eliminuje typický zápach kočičích toalet. Osvěžovač vanila dream je zárukou dlouhotrvající vůně a 100% nezávadnosti. Pudr se nasype na dno kočičí toalety a poté se přesype vrstvičkou kočičího steliva. 

  • Osvěžovač kočičích toalet.
  • Dlouhotrvající vůně.
  • S vůní vanilky.
  • Deodorační látky se aktivují při kontaktu s exkrementy.

Balení: 700 g

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky pro kočky
Hmotnost: 0.749 kg
Druh: různé
Osobní odběr: Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Chomutov Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.