Pedigree kapsička ve ŠŤÁVĚ: s kuřecím a zeleninou 100 g

Kód: 339108
19 Kč
Skladem (>20 ks)

Pedigree kapsička s kuřecím masem a zeleninou. Kompletní krmivo pro dospělé psy 100 g. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pedigree kapsička ve ŠŤÁVĚ: s kuřecím a zeleninou 100 g

Pro vyváženou stravu podávejte kapsičky Pedigree se suchým kompletním krmivem Pedigree. Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity, plemene a věku vašeho psa. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo. Podávejte při pokojové teplotě, po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.

  • Vyvinuto ve spolupráci s výzkumným veterinárním centrem Waltham

Velikost balení: 100 g

Složenímaso a vedlejší výrobky živočišného původu (35 %, přírodní* 93 %; včetně směsi kuřecího 14 % a vepřových jater 9 % v kouscích*), obiloviny, zeleniny (včetně kombinace sušené mrkve a hrášku 0,8 %, což odpovídá kombinaci mrkve a hrášku 4 %), rostlinné bílkovinné extrakty, vedlejší výrobky rostlinného původu* (včetně sušené řepné dužiny 0,8 %), oleje a tuky, minerální látky (0,6 %).

Analytické složky: Bílkovina 8,5%, Tuk 5,2%, Hrubá vláknina 0,4%, Popelovina 2%, Vápník 0,33%, Fosfor 0,23% 

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 m.j./kg), vitamin E (60 mg/kg), měď [síran měďnatý, pentahydrát] (1,7 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý, bezvodý] (0,28 mg/kg), železo [síran železnatý monohydrát] (3,6 mg/kg), mangan [síran manganatý, monohydrát] (2,2 mg/kg), zinek [síran zinečnatý, monohydrát] (22,7 mg/kg).

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 

     Hmotnost psa  Denní dávka v g   
Kapsičky Kombinované krmení
5 kg 4 - 4½ kapsičky 2 kapsičky + 45 g
10 kg 6½ - 7½ kapsičky 3 kapsičky + 80 g
20 kg 10 - 11 kapsičky 4 kapsičky + 150 g

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psí kapsičky
Hmotnost: 0.12 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Velikost balení: 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ve značce PEDIGREE® vše, co děláme, je pro lásku ke psům. Proto vyvíjíme recepty na základě výzkumu z The Waltham Center for Pet Nutrition. Naše suché recepty poskytují profesionální výživu pro řešení čtyř univerzálních potřeb psů. RODOKMEN® věří, že roztomilá nevinnost, která se vyskytuje u každého psa, nám pomáhá znovu se spojit s naším pravým já a udává nám cenné životní lekce. Jednoduše řečeno, psi z nás dělají lepší lidi. A to má zásadní dopad na svět, ve kterém žijeme. Proto je pro nás tak důležité zajistit, abychom krmili dobře každého psa. RODOKMEN® suché a mokré krmivo a pochoutky pro psy povzbuzují, posilují a podporují sílu psa, aby byl jeho nejzdravějším a nejšťastnějším já v každé životní fázi - štěně, dospělý i senior.

Již téměř padesát let vede Waltham Petcare Science Institute svět v oblasti pokročilého výzkumu péče o zvířata. Náš výzkum v oblastech, jako je zdraví kůže a srsti, energetické požadavky, imunitní zdraví, zdraví zubů, zdraví trávicího ústrojí a vazba mezi člověkem a zvířetem, byl začleněn do produktů Mars Petcare, jako je PEDIGREE® Food for Dogs, a ovlivnil celosvětové mazlíčky pečovatelský průmysl. Naše pokračující investice do péče o zvířata a jejich pohody poskytují lepší a relevantnější vědu.

Pedigree pro psy obsahuje vyváženou kombinaci přírodních složek, spojených do zdravého krmiva výborné chuti, které dodává Vašemu psovi každodenní radost z krmení. Krmivo Pedigree zásobuje psy přesně těmi živinami, které denně potřebují.