Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Plovoucí akvarijní kmen S

Kód: 323521
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Přírodní plovoucí kmen pro všechny druhy akvarijních ryb, mloků, žab apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plovoucí akvarijní kmen S

Bezpečí, pohodlí a místo pro zklidnění poskytne akvarijním rybičkám a dalším vodním živočichům přírodní plovoucí kmen. Vyplašeným rybičkám, mlokům nebo žábám umožňuje dutina v kmeni schovat se. V klidu a bezpečí tak májí čas se zklidnit. Poskytne jim pocit bezpečí a díky tomu se uklidní, zbaví se stresu. Díky zatížené spodní straně se kmen nepřetáčí. Mloci a žáby tak mohou pohodlně vylézt na jeho vrchní stranu, v klidu se nadechnout a odpočinout si. 

  • Přírodní dutý plovoucí kmen 
  • Nepřetáčí se díky zatížené spodní straně
  • Vhodný do akvárií nejen pro rybičky, ale i ostatní vodní živočichy
  • Poskytuje bezpečné a pohodlné útočiště 
  • Redukuje stres
  • Barva: hnědá

Velikost: S

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.