Podestýlka BIOKAT'S ECO LIGHT LITTER 5 l

Kód: 351599
Akce
Značka: Biokat's
349 Kč –28 %
Podestýlka BIOKAT'S ECO LIGHT LITTER 5 l
349 Kč –28 % 249 Kč
Skladem (>20 KS)

Přírodní podestýlka do kočičí toalety z rostlinné vlákniny je alternativním způsobem steliva pro kočky. Je 100% přírodní a z obnovitelných zdrojů. Stelivo má vysokou savost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podestýlka BIOKAT'S ECO LIGHT LITTER 

Přírodní podestýlka do kočičí toalety z rostlinné vlákniny je alternativním způsobem steliva pro kočky. Je 100% přírodní a z obnovitelných zdrojů. Stelivo má vysokou savost, jeho výhodou je také nízká hmotnost a bezprašnost. Nelepí se kočkám na packy, takže se nevynáší ze záchodu. Stelivo lze kompostovat nebo vhodit do záchodu. V kočičí toaletě vydrží až 40 dní. 

  • Z rostlinné vlákniny
  • Nízká hmotnost
  • Vysoká savost, bezprašnost
  • Lze kompostovat nebo vhodit do záchodu

Velikost balení: 5 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky
Hmotnost: 2.4 kg
Druh podestýlky: hrudkující
Materiál: betonit
Osobní odběr: Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Třinec Lyžbice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Zodpovědný přístup při výrobě steliv Biokats s důrazem na dlouhodobou udržitelnost je jedním z pilířů filozofie této německé společnosti, která dodává steliva/kočkolity do zemí EU i mimo Evropu. Biokats je držitelem ocenění ECOCARE za přínos k dlouhodobě udržitelnému rozvoji při výrobě kočičího steliva, konkrétně za nízký footprint emisí uhlíku při výrobě. Přírodní jíl steliva Biokats je těžen s ohledem na dopad na životní prostředí. Při získávání této suroviny je zohledněn vliv na přírodní společenství zvířat a rostlin, na ráz krajiny a po vytěžení investuje výrobce Biokats do rekultivace a do vzniku nových biotopů. Výrobce Biokats dokonce provozuje vlastní ekologickou tepelnou elektrárnu a od roku 1991 snížil energetickou náročnost produkce steliva o více než 50 %.

Biokat’s také znamená 100% přírodní kočičí hygienu a čisté pohodlí. Žádné stelivo jiných značek neabsorbuje zápach účinněji a není tak ohleduplné k životnímu prostředí jako naše. Kočky často trpí nemocemi ledvin, které lze zpravidla odhalit v moči. Na bílém stelivu je neobvyklá moč ihned vidět. Pro řadu Biokat’s Bianco se používá zářivý odstín bílé. Téměř výhradně používáme vysoce kvalitní německou surovinu. Biokat‘s tak garantuje německou kvalitu výrobků.

Kočičí podestýlka Biokats Fresh je hrubozrnná, světlé barvy s jemnou příjemnou svěží vůní. Stelivo pro kočky Biokats Fresh dodá kočičí toaletě pro člověka i zvíře čerstvou vůni jarní louky. Podestýlka je s příjemně aromatickou látkou ze 100% přírodního jílu. Pohlcuje zápach na velmi dlouhou dobu. Má vysokou užitnost (vysoká schopnost hrudkovatosti), je extra hygienická a má bezprašná zrna.