Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Prestige Sticks Fruits tyčinky pro velké papoušky 2 ks

Kód: 309579
119 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Oblíbený pamlsek velkých papoušků od Versele Laga, tyčinky s exotickým ovocem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prestige Sticks Fruits tyčinky pro velké papoušky 2 ks

Tyčinky s exotickým ovocem od Versele Laga se pečou ve velkých pekárenských pecích. Díky tomu jsou opravdu křupavé. Receptura s exotickým ovocem obsahuje semena, obiloviny, med, cukr, pekařské výrobky, ovoce (1,7% ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky. Tyčinky jsou baleny do freshpack folií, které zajišťují déletrvající čerstvost. Tyčinka má praktický klip k zavěšení do klece.

  • Tyčinky s exotickým ovocem od Versele Laga
  • Opravdu křupavé pečené ve velkých pekárenských pecích
  • Baleny do freshpack folií vydrží déle čerstvé
  • Opatřeny závěsným klipem pro umístění v kleci

Velikost balení: 2 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.