Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Přírodní dřevěná skrýš S

Kód: 323765
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Přírodní dřevěný úkryt pro různé druhy terarijních zvířat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní skrýš pro želvy 

Tato skrýš značky Zoomed by měla být součástí každého terária pro želvy, nepodporuje totiž jen komfort, nýbrž i zdraví zvířat. Tito obyvatelé terárií potřebují místo, kde se mohou schovat a spát. Pokud takovou skrýš nemají, způsobuje to stres, nechutenství a letargii. Proto je důležité, abyste vašim mazlíčkům takové klidné místo poskytli. Ideální je tato velkorysá skrýš, kterou lze díky přirozenému štěrkovému vzhledu integrovat do každého terária. Vejdou se do ní zvířata, jako například ještěři, gekoni, želvy apod., a umožní jim klidný spánek a odpočinek, což silně přispívá ke komfortu zvířat. Skrýš navíc přispívá i k vlhčímu a chladnějšímu mikroklimatu, což opět odpovídá přirozenému životnímu prostředí. Úkryt je vyroben z jedlového dřeva, takže v teráriích a akváriích vypadá velmi vkusně.

  • Kvalitní zpracování
  • Snadno se udržuje
  • Krásný a nezbytný doplněk do terárií
  • Velmi stabilní

Velikost: S

Materiál: Jedlové dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace do akvária
Hmotnost: 0.15 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Brno Dornych, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Olympia, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice Čtyři dvory, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jihlava City, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Central, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Říčany, Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Chomutov Globus, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.